Příklady SEO optimalizace

Zde najdete jen některé názorné ukázky SEO optimalizace které jsem aplikoval na svém eshopu www.HIMOTO.cz tak aby tyto ukázky/reference byly co nejvíce důvěryhodné. Vy budete mít představu o tom co vše mohu nastavit v rámci SEO optimalizace pro váš eshop tak aby byl lepé dohledatelný. Hlavně aby se zvýšila šance díky odlišnému vizuálnímu vzhledu vůči konkurenci že potenciální zákazník se proklikne přímo na vaše stránky.

KATEGORIE
Správné zvolení názvu kategorie dle předchozí analýzy klíčových slov. Dynamické propsání obrázku přímo do Googlu z kategorie eshopu. Správné zvolení popisu stránky. Použití v názvu kategorie grafické ikonky. Tento celek musí byt precizně sestaven tak aby podvědomě upoutal pozornost návštěvníka s cílem prokliknout se na váš eshop a učinit pokud možno nákup.

PRODUKTY
Nastavení dynamického SEO aby se kromě názvu produktu který bude hledat zákazník zobrazila také cena produktu která se bude vždy aktualizovat dle ceny na vašem eshopu. Použití dynamické grafické ikonky pro upoutání vizuální pozornosti.  Tento celek musí byt opět precizně sestaven tak aby podvědomě upoutal pozornost návštěvníka s cílem prokliknout se na váš eshop a učinit pokud možno nákup.

Názorné ukázky SEO optimalizace produktů

Zde najdete názorné ukázky SEO optimalizace vybraných produktů na mém eshopu www.himoto.cz kde se mě na vybraných produktech podařilo dostat až na první pozice v organickém vyhledávání. Těch příkladů je samozřejmě více. Podobných výsledků jsem schopný dosáhnout díky SEO optimalizaci i na vašem eshopu a vy tak můžete získáte zcela ZDARMA potencionálního zákazníka.

Podobných výsledků se dá dosáhnout také při vyhledáni produktů přes obrázky kde je také velká šance že zákazník se proklikne na váš eshop. .

Vytvořte si webové stránky zdarma!