Něco o mně

Dobrý den, jmenuji se Ivo Jordán, narodil jsem se v roce 1981 a jsem jeden z Vás tzv "Šopteťák". Už od roku 2007, kdy jsem založil svůj první eshop s rc modely aut  www.HIMOTO.cz se věnuji světu online prodeje. Během let se tento eshop podrobil několika inovacím a změnám.

V roce 2011 jsem se setkal s platformou Shoptet, který mě zaujalo natolik, že jsem mu zůstal věrný až do současnosti. Abych ale posunul svůj prodej na vyšší úroveň, rozhodl jsem se využít služeb freelancerů a později i agentur, které se specializují na správu PPC reklamy. Nehledě na to, že jsem do nich investoval značné finanční prostředky, jejich výsledky mě dlouhodobě neuspokojily. Člověk měl pocit, že jediný kdo vydělává jsou agentury a samotný Google na kreditu který je každý rok čím dál více dražší.

Nakonec jsem se rozhodl zvolit jinou cestu a objevil jsem fascinující svět SEO optimalizace. Začal jsem se sám učit, vzdělávat se online kurzy a nově nabyté znalosti jsem pak aplikoval postupně na svůj eshop. Díky tomu jsem začal postupně ladit a optimalizovat svůj eshop tak, abych se s vybranými produkty, kterým jsem věřil, zobrazoval ZDARMA na první stránce předních pozicích ve vyhledávání Google.

Tato zkušenost mě inspirovala k myšlence stát se SEO specialistou především pro začínající ale i pokročilé klienty Shoptetu, kteří chtějí posunout své podnikání o několik úrovní výše, aniž by museli platit značné částky za správu PPC kampaní agenturám které jsou sice rychlé na první pohled i výkonné  ale na úkor velkého PNO kde jsem nakonec zjistil že velká část mojí marže padla právě na ně.


Dobrý den, jmenuji se Ivo Jordán a narodil jsem se v roce 1981. Již více než deset let se pohybuji ve světě online prodeje, konkrétně od roku 2007, kdy jsem založil svůj první e-shop s RC modely aut na platformě HIMOTO.cz. Během uplynulých let jsem svůj e-shop několikrát inovoval a přizpůsobil měnícím se trendům.

V roce 2011 jsem poprvé využil platformu Shoptet a byl jsem jí natolik okouzlen, že jsem ji začal používat pro své podnikání. Abych posílil své online prodeje, rozhodl jsem se najmout freelancery a později agentury specializující se na PPC reklamy. Avšak, přestože jsem do těchto služeb investoval značné finanční prostředky, dlouhodobé výsledky mě zklamaly. Vypadalo to, že jediní, kdo na tom skutečně vydělávají, jsou agentury a Google.

To mě vedlo k rozhodnutí obrátit se k jiné strategii – SEO optimalizaci. Začal jsem se intenzivně vzdělávat pomocí online kurzů a postupně jsem nabyté znalosti aplikoval na můj e-shop. Díky tomu se mi podařilo dosáhnout, že se moje vybrané produkty začaly pravidelně objevovat na první stránce výsledků vyhledávání na Google, a to zdarma.

Tato zkušenost mě inspirovala k tomu stát se SEO specialistou. Nyní nabízím své služby především začínajícím i pokročilým klientům na Shoptetu, kteří chtějí svůj byznys posunout na vyšší úroveň bez potřeby platit vysoké sumy za PPC kampaně. Jsem přesvědčen, že mohu pomoci mnoha podnikatelům zvýšit jejich online viditelnost efektivněji a ekonomičtěji.

Vytvořte si webové stránky zdarma!