Vybrané reference zákazníků

Zde najdete vybrané reference od zákazníků kterým jsem pomáhal se SEO optimalizací eshopů na platformě Shopet. Pokud chcete také pomoci tak mě neváhejte kontaktovat

Osobní přístup, rychlé jednání a celkově spolupráce na jedničku. Při prvním telefonátu nám bylo řečeno co bych chtělo upravit a kde začít budovat seo.
Služby pána Jordána budeme dál využívat. 

Tomáš Konrád
matesino.cz

Velká spokojenost a služby pána mohu vřele doporučit. Konzultace po telefonu kde mě bylo řečeno co vše je potřeba provést, vylepšit, nastavit. Po odsouhlaseni se pustil do práce a výsledek se dostavil nad mé očekávání. Budeme i nadále spolupracovat a vylepšovat další věci které nás zase posunout.

Martina Soukeníková
jordyfashion.cz

Velká spokojenost, vstřícné jednání, ochota. Pro nás velké překvapení s jakou rychlostí byla práce hotová. Určitě budeme spolupracovat i nadále. Můžeme doporučit!


Jarmila Ivanová
vanity.cz

Spokojenost. Rozumí tématu, umí poradit a vyzná se v rámci SEO. Jeden z mála partnerů na které se vždy rádi obrátíme pro radu a pomoc. Komunikace a práce na jedničku


Petr Poloch
sZlato.cz


Na Ivo Jordána jsem narazila na FB poradně Shoptetu a po úvodním telefonátu se hned pustil do práce na SEO, kterým jsme nebyli do té doby políbeni. Velmi rychlá reakce a práce během dvou týdnů. Zejména na úpravě vzhledu, kategorií a textů k nim. Po měsíci jsme se posunuli ve vyhledávačích na první stránky, což je úžasný výsledek. Moc děkuji za práci a velmi příjemnou cenu Ivo Jordánovi.


Ivana Holubová
barevnyzivot.cz

Spokojenost. Pán byl velmi ochotný a dával tomu velkou péči. Rozhodl jsem se mu dát šanci, hlavně protože sám má eshop, takže ví jaké to je řešit prodej atd.
Komunikoval jsem s hromadou agentur a všichni hned vybalili obří částky a Ivo Jordán nabídl rozumnou cenu za jasných podmínek.

Michael Boháček
robotisekacky.cz

Vytvořte si webové stránky zdarma!