Služby SEO optimalizace

Problematika SEO je velice obsáhlá a nelze to jednoduše zhrnout do pár vět. Zde najdete ve zkratce služby které nabízím na které je potřeba se zaměřit tak aby se dosáhlo v rámci SEO co nejlepších výsledků efektivně a trvale. 

Analýza eshopu a jeho struktury

Prvotní věci je zjistit jak máte nastavenou strukturu vašeho eshopu, vyzkoušet nákupní proces a v případě nedostatků provést jeho úpravu nebo vylepšení.

Analýza klíčových slov

Zjistím na které klíčové slova je váš eshop zaměřen a podle toho zvolím správnou strategii pro následnou SEO optimalizaci.

Kategorie, názvy a popisky

Po analýze je potřeba se zaměřit na kategorie, názvy, obrázky a popisky tak aby byly cílena na vhodná klíčová slova která vám přivedou nové zákazníky včetně interního prolinkování.

Budování obsahu / copywriter

Mohu vám vytvořit kreativní články, popisky, blogy atd tak aby byly co nejvíce cílené na klíčové slova, na váš sortiment při zachování SEO strategie.

Vytváření vstupních stránek

Vytvořím vám vstupní stránky na jednotlivé skupiny produktů aby byly zajímavé jak z pohledu SEO tak i příjemné pro nové návštěvníky které je potřeba překonvertovat ve vaše zákazníky. Navíc tyto vstupní stránky můžete využít i pro budoucí PPC reklamu kde budete mít vše připravené.

Navrhnu vhodné dopňky  od Shoptetu

Mohu vám navrhnout vhodné doplňky od Shoptetu které jsem sám otestoval, používám a viděl bych potenciál je u vás také nasadit.

Vytvořte si webové stránky zdarma!